Калинівська громада зустрічала делегацію з Латвійської республіки

Дата: 15.01.2024 13:46

Фото без описуЦими вихідними, на запрошення міського голови Василя Поліщука до Калинівської громади завітала делегація з Латвійської республіки. Мета візиту – посилити співпрацю і допомогу громаді у 2024 році.

У межах зустрічі очільник міста ознайомив гостей з життям громади та викликами, які виникають під час воєнного стану. Окрему увагу приділили Калинівській центральній лікарні, де наразі надають допомогу нашим пораненим захисникам.

Представники делегації поспілкувались із захисниками, подякували за службу, мужність та героїзм та побажали якнайшвидшого одужання.

Під час зустрічі також обговорили перспективи подальшої співпраці з КП «Калинівська центральна районна лікарня».  Зокрема, про можливість надання обладнання за списком, наданим головним лікарем Владиславом Головащенком, необхідним для облаштування реабілітаційного центру.

Не оминули й захисників, які перебувають «в строю» та несуть службу у зоні бойових дій. Військовим однієї з частин латвійські партнери передали технічне підсилення для виконання бойових завдань.

- Щиро дякую латвійським друзям за те, що їхня країна однією з перших протягнула Україні руку допомоги та по цей день продовжує підтримувати нас у важкі часи. – підкреслив Калинівський міський голова Василь Поліщук.

У результаті співпраці сторони домовились про всебічну  підтримку від жителів Латвійської республіки.