Розпочалася 681 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 05.01.2024 08:52

Ранок 5 січня розпочався із сигналу повітряної тривоги. російські окупанти знову обстріляли територію України. Оперативне командування «Південь» повідомляє, що на ранок 5 січня у Чорному морі перебуває два російські фрегати: «Макаров» і «Ессен». Ворожі надводні ракетоносії споряджені ракетами.  Рівень ракетної небезпеки - дуже високий. Тому потрібно бути дуже уважними до сигналів повітряної тривоги, не ігнорувати їх.

Протягом минулої доби на фронті сталося 59 бойових зіткнень. Найбільша кількість бойових зіткнень із росіянами зафіксована в районі Авдіївки. Тут сили оборони відбили 32 атаки.

У Запорізькій області невдалими були вісім штурмів ворога біля Роботиного та Вербового.

На Херсонщині українські підрозділи розширюють плацдарм на лівому березі Дніпра, загарбники шість разів безуспішно намагалися відбити позиції.

Українська авіація завдала ударів по 10 районам зосередження особового складу та двом пунктам управління. Ракетники вразили засіб протиповітряної оборони, район зосередження армії рф, чотири одиниці артилерії, дві станції радіоелектронної боротьби та три пункти управління.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 5 січня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук