Товариство з обмеженою відповідальністю «Агромаш Калина» передало ще один автомобіль українським захисникам

Дата: 04.01.2024 11:07

Ще один автомобіль допомагатиме українським захисникам захищати небо над Україною. Його передали армійцям керівники товариства з обмеженою відповідальністю «Агромаш Калина». Це вже четвертий автомобіль, який передає підприємство  на потреби війська.

-Навіть в умовах війни ми продовжуємо працювати, виробляти сучасну сільськогосподарську техніку, - кажуть директор ТОВ «Агромаш Калина» Юрій Васківнюк та ТОВ «Калинівська  «Сільгосптехніка» Микола Васківнюк.  – Багато наших працівників нині захищають Україну від російських окупантів. З усіма ними ми підтримуємо зв’язок, надаємо необхідну допомогу. Не забуваємо й про інших Героїв, які нині на передовій та допомагаємо усім чим можемо.

З початку повномасштабної війни підприємство активно допомагає українським військовим, долучається до різних благодійних акцій.

-«Агромаш Калина» - це підприємство, яке є взірцем у виробництві, господарській діяльності та в благодійній допомозі нашим захисникам, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Юрій Миколайович, як депутат міської ради, та Микола Васильович, як член виконавчого комітету, беруть активну участь у житті громади. А нині, завдячуючи їм, наші військові отримали ще один автомобіль, який допомагатиме армійцям у службі. Дякую родині Васківнюків та всім працівникам підприємства за активну громадянську позицію та вагому допомогу, яку вони надають нашим військовим.