Першою у 2024 році у Калинівській громаді народилася дівчинка

Дата: 03.01.2024 14:42

У Калинівській громаді першою у 2024 році народилася дівчинка. Маля з’явилося на світ 3 січня о 10.05. Її вага 3 кілограми 800 грамів, зріст – 51 сантиметр. Це друга дитина у родині Інни та Дмитра Чушаків, які проживають у Калинівці.

Дівчинка та матуся почуваються добре, а щасливий татусь вже вперше узяв доньку на руки.

-Життя продовжується. Торік у пологовому відділенні Калинівської центральної районної лікарні народилося сто вісімдесят вісім немовлят. Це маленькі українці, яким у майбутньому будувати нову, незалежну Україну. Вітаю молодих батьків. Нехай їх дитя росте щасливою, здоровою, на радість батьків та рідних, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Старожили кажуть, що коли в новому році першою народжується дівчинка – це добрий знак, який віщує мир та перемогу.