Калинівська міська рада передала українським захисникам ще одну зарядну станцію

Дата: 02.01.2024 12:00

У перші дні нового 2024 року Калинівський міський голова Василь Поліщук передав українським захисникам чергову найпотужнішу зарядну станцію Bandera Power 610 S.

-Це чергове замовлення військових, яке ми виконали, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.- Ця зарядна станція відтепер слугуватиме військовослужбовцям однієї з військових частин нашої громади та допоможе їм посилити захист українського неба.

Bandera Power 610 S потужніша зарядна станція з запасом енергії 2253 Вт, яка має 2500 циклів повного заряду-розряду, цього вистачить на багато років експлуатації при дотриманні всіх технічних умов. У моделі Bandera Power 610 S використовується швидке заряджання, час повної зарядки станції 1 година 40 хв.

Модель обладнана потужним, надійним інвертором із чистою синусоїдою, що дозволяє живити будь-яку техніку, споживання якої не перевищує показника номінальної потужності.