Розпочалася 678 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 02.01.2024 08:16

У низці областей України оголошена повітряна тривога через ракетну небезпеку, повідомляють Повітряні сили. Військові попереджають  про загрозу пусків крилатих ракет з російських стратегічних бомбардувальників Ту-95МС.

Не ігноруйте сигналів повітряної тривоги та перебувайте в укриттях, не залишайте без нагляду дітей.

Протягом минулої доби відбулося 64 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 1 ракетний та 113 авіаційних ударів, здійснив 84 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Вночі російські окупанти вчергове атакували Україну, застосувавши 35 БпЛА типу «Shahed-136/131». Протиповітряною обороною знищено всі ворожі «шахеди».

Протягом минулої доби наша авіація завдала ударів по 13 районах зосередження особового складу противника.

Підрозділи ракетних військ уразили район зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 6 артилерійських систем, 3 засоби протиповітряної оборони та пункту управління противника.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 2 січня  показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук