Привітання Калинівського міського голови із Днем Соборності

Дата: 22.01.2024 08:30

Фото без описуШановні жителі та гості Калинівської громади, прийміть щиросердні вітання із Днем Соборності.

День Соборності - це великий день для величного українського народу. Соборність для нас українців - це не лише символічна пам'ять про об’єднання УНР та ЗУНР, а потужний механізм у щоденному протистоянні російському злу, яке хоче знищити український народ як націю.

Війна змусила нас по-новому сприймати поняття Соборності. Ми згуртувалися заради майбутнього. Тому кожен із нас на своєму фронті, починаючи з дітей, доводить, що російському агресору не вдасться здолати наше прагнення до волі. Під час війни ми засвоїли найцінніший урок, що в єдності – сила, в розділені – поразка, тому весь український народ ще міцніше об’єднався у боротьбі за нашу суверенність.

Переконаний, що цілісність нашої рідної країни, скріпленої кров’ю мільйонів незламних борців, буде цілком відновлена й Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.

У такий історичний день нашої єдності, сердечно бажаю кожному з вас, дорогі земляки, добра, миру, здоров’я, перемоги та якнайшвидшого повернення кожного українського сина і доньки, наших Героїв, до своїх родин.

Вічна та світла пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук