Калинівчани передали черговий гостинець українським захисникам

Дата: 27.12.2023 10:00

Зі щирими вітаннями із різдвяними та новорічними святами калинівчани передали черговий святковий гостинець нацгвардійцям. До доброї справи долучилися працівники міської ради, депутати, виконуючі обов’язки старостів та жителі старостинських округів, приватні підприємці Калинівської громади, дружна освітянська родина.

З любов’ю та щирими побажаннями міцного здоров’я та щасливого повернення до рідних домівок жителі калинівської громади готували гостинці, щоб українські захисники відчули тепло рідного дому. Традиційно упакування прикрасили побажаннями, вітаннями із новорічними святами та подякою за героїзм та стійкість.

Перед відправлення вантажу настоятель храму святого Миколая Чудотворця ПЦУ, протоієрей Орест Шпак здійснив таїнство освячення усіх гостинців.

-Дякую усім, хто долучився до доброї справи. Жителі нашої громади з перших днів війни стали надійним тилом для наших захисників. Пишаюся такими земляками і вірю, що разом ми виборемо нашу довгоочікувану Перемогу. Все буде Україна і Перемога буде за нами, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.