На війні загинув житель Нової Греблі Дмитро Гончарук

Дата: 26.12.2023 12:14

Калинівщина знову у скорботі: у жорстоких боях на Бахмутському напрямку загинув відважний захисник України, житель Нової Греблі Дмитро Гончарук.

Народився Дмитро Гончарук 12 листопада 1988 року у смт.Стрижака Вінницького району. Невдовзі родина переїхала до Дружного, де Дмитро пішов до першого класу місцевої школи. Після закінчення 9 класу продовжив навчання у Новогребельській загальноосвітній школі. Потім навчався у Новогребельському ПТУ, де здобув професію водія.

До війни Дмитро Гончарук працював будівельником у Вінниці. Мріяв про власний будинок. Але, придбавши будинок у Новій Греблі, прожив у ньому лише один рік. У квітні 2023 року чоловіка мобілізували до війська. До останнього свого подиху він залишався вірним військовій присязі та Україні.

Рідні та друзі згадують Дмитра як життєрадісну та щиру людину, він завжди приходив на допомогу рідним та друзям. Загибель Дмитра Гончарука – це важка втрата для рідних, друзів, побратимів, Калинівської громади та України.

У Героя залишилися мама, дружина, син, донька, сестра, брат, племінниця.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого. Добрий, світлий спомин про Дмитра Гончарука назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій.

Про дату та час похорону буде додаткова інформація.