У Калинівській лікарні завершили ремонт операційного залу очного відділення

Дата: 26.12.2023 09:53

Завершився капітальний ремонт операційного залу очного відділення Калинівської центральної районної лікарні.

Ремонт приміщення працівники лікарні виконали власними силами та з допомогою благодійників. Покращення умов у медичному закладі сприятиме отриманню пакета медичних послуг, заявки на які подає лікарня.
Калинівська центральна районна лікарня єдина лікарня другого рівня в області, яка ще зберегла офтальмологічне відділення і яка успішно оперує хворих з вадами зору. До того ж оперує не лише жителів нашої громади, а й іногородніх. З 774 операцій, які зробили лікарі-офтальмологи у нинішньому році, 351 – іногороднім. Це 137 пацієнтів з Вінницького району, 52 – з Гайсинського, 32 – з Тульчинського та 50 жителів інших областей.

Найпоширеніша проблема, з якою звертаються пацієнти до калинівських лікарів – це катаракта. У нинішньому році у лікарні провели 450 операцій по заміні кришталика - це єдиний метод лікування катаракти. Сучасні малоінвазивні методики, які застосовуються у лікарні дозволяють пацієнту в день операції повертатись додому.

-На даний час фактично усі відділення у нашій лікарні вже відремонтовані. При підтримці міської ради, а також благодійників намагаємося створити якнайкращі умови для наших пацієнтів, - каже директор комунального підприємства «Калинівська центральна районна лікарня» Владислав Головащенко.