Розпочалася шістсот сімдесят перша доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 26.12.2023 08:46

26 грудня великий десантний корабель «Новочеркаськ»  у тимчасово окупованій Феодосії було знищено тактичною авіацією. Про це повідомили у командуванні Повітряних сил. Українська авіація вдарила крилатими ракетами по порту Феодосії. Внаслідок атаки ВДК «Новочеркаськ» було знищено.

російські окупанти наступають у районах Куп'янська, Кремінної, Бахмута, Авдіївки, Мар'їнки, Старомайорського, Роботиного, Вербового та Кринків. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України. Військові заявляють, що за добу сталося 98 бойових зіткнень. У напрямку Куп'янська відбили шість атак у районах Синьківки.

Поблизу Кремінної українські воїни відбили 29 штурмів у районах Серебрянського лісництва та Веселого. Під Бахмутом провалилися чотири атаки рф біля Богданівки.

Росіяни продовжують штурмувати Авдіївку та намагаються оточити місто, ЗСУ відбили 40 атак у районах Новобахмутівки, Степового, Авдіївки, Первомайського та Невельського.

Також захлинулися 13 атак у районах Новомихайлівки та три атаки у районі Старомайорського на Времівському виступі.

У Запорізькій області Сили оборони відбили сім атак у районах Роботиного та Вербового.

На Херсонщині українські з'єднання розширюють плацдарм на лівому березі Дніпра, окупанти 12 разів безуспішно намагалися штурмувати позиції у Кринках.

Українська авіація завдала ударів по чотирьох районах зосередження особового складу, озброєння та техніки. Ракетники вразили чотири райони зосередження армії рф, два склади боєприпасів і три зенітно-ракетні комплекси.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 26 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,15 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук