Аматорський театральний колектив «Сміхограй» з Калинівки став лавреатом Всеукраїнської премії імені Степана Руданського

Дата: 22.12.2023 10:24

Аматорський театральний колектив «Сміхограй» Центру культури та дозвілля Калинівської міської ради (керівник Світлана Крикун) став лавреатом премії імені Степана Руданського.

За рішенням журі конкурсу, разом із колективом з Калинівки переможцями також стали Микола Завальний, поет-гуморист, сатирик – за книгу «Електрична жінка» з Крижополя, Святослав Васильчук, письменник – за книгу «Із славетного роду Руданських» з Житомира та студентський молодіжний театр «Сатирикон» Тульчинського фахового коледжу культури.

Усього ж на присудження премії у 2023 році матеріали подали сім претендентів з Вінниччини, Житомирщини, Черкащини та Львівщини.

Нагородження лавреатів відбудеться 4 січня 2024 року у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Валентина Отамановського.

Нагадаємо, що Всеукраїнська літературно-мистецька премія імені Степана Руданського присуджується митцям, поетам, письменникам, творчим колективам, які популяризують творчість Степана Руданського. З 1994 року, цю премію обласної Ради отримали понад 50 митців.