Дата: 22.12.2023 09:57

У Калинівці відбулась стратегічна сесія «Роль Калинівської територіальної громади в просуванні здорового способу життя та вакцинації». Захід відбувся за ініціативи ДУ Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб. Стратегічну сесію відкрила в.о. генерального директора Валентина Зайцева.

Мета стратегічної сесії полягає у налагодженні співпраці для створення сприятливого середовища, яке підтримуватиме та заохочуватиме мешканців громади до прийняття здорових звичок та активного способу життя, проведення профілактики інфекційних хвороб шляхом вакцинації, створення ініціатив для покращення громадського здоров’я.

До участі у стратегічній сесії були запрошені заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Щьов, секретар Калинівська міська рада Валентина Турик, а також фахівці соціального захисту та охорони здоров’я, освіти і спорту, правоохоронці, фахівці ВСП Калинівський відділ ДУ «Вінницький ОЦКПХ МОЗ України», Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА.

Учасники розглянули широке коло питань, серед них:

• роль громади у формуванні здорового способу життя,
  • роль вакцинації у формуванні здорового способу життя та профілактики інфекційних захворювань, психологічна складова здорового способу життя в умовах воєнного стану, головні перешкоди імунізації дітей в громаді та шляхи їх вирішення.

Учасники активно працювали  командах. Під час групової роботи були розроблені стратегії вакцинації мешканців громади, просування здорового способу життя та підтримки ментального здоров’я серед мешканців громади.