Українські захисники отримають ще один автомобіль від Калинівської територіальної громади

Дата: 21.12.2023 16:00

Калинівський міський голова Василь Поліщук та директор Калинівського технологічного фахового коледжу Руслан Будяк передали черговий автомобіль одній з військових частин, в котрій проходить службу військовослужбовець з Хомутинець.

За словами директора Калинівського технологічного фахового коледжу Руслана Будяка, допомога для військових стала можливою завдячуючи волонтерам з Данії: Вікторії Пасіченко та Ользі Шуляк, педагогічному колективу КТФК, які вже неодноразово допомагали військовослужбовцям з Калинівщини.

Це вже сорок четвертий автомобіль, який Калинівська територіальна громада передає українським захисникам.