Калинівський міський голова провів робочу зустріч із керівниками військових формувань, які дислокуються на території Калинівської громади

Дата: 21.12.2023 14:38

Перед початком засідання 47 чергової сесії міської ради Калинівський міський голова провів робочу зустріч із керівниками військових формувань, які дислокуються на території Калинівської громади.

З початку повномасштабної війни в Україні Калинівська міська рада активно допомагає та підтримує українських захисників. За роки повномасштабної війни з міського бюджету на забезпечення військових та правоохоронних підрозділів спрямували майже 64 мільйони гривень.

Також з бюджету територіальної громади виплатили матеріальну допомогу на лікування поранених, внаслідок бойових дій - 1 млн 800 тисяч гривень, на допомогу Захисникам і Захисницям – 2 млн 500 тисяч гривень, на поховання загиблих – 3 млн 600 тисяч гривень, на відшкодування витрат ритуальних послуг під час поховання загиблих – 960 тисяч гривень.

Від початку війни у громаді провели 65 благодійних заходів, ярмарків на підтримку військовослужбовців України та зібрали понад 1 мільйон гривень.

Працівники апарату, управлінь та відділів міської ради, закладів культури, освіти, медицини щомісячно надають фінансову допомогу, яка спрямовується на потреби військових. Сума зібраних коштів становить вже 2 мільйони 200 тисяч гривень.

За ці кошти та з інших джерел, незаборонених чинним законодавством, під патронатом міської ради придбали та передали українським захисникам 44 автомобілі, 12 генераторів, 18 квадрокоптерів,47 тепловізорів, приладів нічного бачення, біноклів, 14 шоломів, 4 снайперські приціли, 1282 комплекти військової форми, 817 пар взуття, 9000 т будівельних матеріалів, 2300 л палива, 154 маскувальні сітки, 5000 окопних свічок, 1000 шт. будівельного інвентарю, 800 кілограмів цвяхів, 120 буржуйок, 74 т продуктів харчування, 58 бензопил.

Сільгоспвиробники громади та інші небайдужі благодійники перерахували на рахунки військових частин громади понад 3 млн 400 тисяч гривень.

Крім цього придбали для військових матеріалів та інвентарю на 8 млн гривень.

Не забувають у Калинівській громаді й про дітей українських Захисників та Захисниць. Усі вони мають пільги та забезпечені безплатним харчуванням в дошкільних закладах, гімназіях, ліцеях також безплатно відвідують гуртки Дитячої музичної школи.

-Як би не було фінансово скрутно у 2024 році, але на першому місці у нас завжди буде допомога військовослужбовцям. Для цього у нас є велике бажання, а можливості ми знайдемо, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Нагадаємо, що з початку війни в Україні Калинівська громада втратила 121 мужнього захисника, які віддали своє життя за українську землю. Двадцять сім захисників вважаються безвісти зниклими, п'ятеро – перебувають у полоні. Тому нині обов’язок кожного жителя громади пам'ятати якою важкою ціною дається нам Перемога, шанувати померлих та підтримувати живих захисників.