Розпочалася шістсот шістдесят четверта доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню
російські окупанти наступають вздовж всієї лінії фронту, найзапекліші бойові дії – під Авдіївкою та Бахмутом, велика кількість атак була на півдні в районі плацдарму біля Роботиного. Про це повідомили у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.
Протягом минулої доби відбулося 105 бойових зіткнень. Найбільше – в напрямку Авдіївки. Там Сили оборони відбили 11 атак в районі міста, ще 13 атак біля Сєверного, південніше Тоненького, Первомайського та Невельського.
Поблизу Бахмута біля Богданівки, Кліщіївки та Андріївки українські військові також відбилися. Ворог зробив 21 спробу атакувати. На Мар'їнському напрямку неподалік від Новомихайлівки Донецької області відбили 13 атак. Західніше Новопокровки та Роботиного Запорізької області ЗСУ стримали наступ росіян. Там було 17 атак ворога.
Ракетники та артилеристи уразили два райони дистанційного мінування та артилерійський засіб ЗС рф.
За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 19 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,12 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.
Калинівський міський голова Василь Поліщук