У Хмільнику презентували «Книгу Пам’яті полеглих за Україну. Вінницька область»

Дата: 18.12.2023 16:28

У залі засідань Хмільницької районної військової адміністрації відбулася зустріч представників колективу пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України. Вінницька область» із родинами військовослужбовців, які стали на захист Батьківщини тазагинули у російсько-українській війні.

У заході взяли участь начальник Хмільницької районної військової адміністрації Богдан Кузнец та голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук.

Презентували видання доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри культури, методики навчання історії та спеціальних історичних дисциплін Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського Ольга Коляструк, кандидат історичних наук, доцент кафедри культури, методики навчання історії та спеціальних історичних дисциплін Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського Анатолій Войнаровський, старший науковий співробітник відокремленого підрозділу «Музей Мужніх» Вінницького обласного краєзнавчого музею Тетяна Войнаровська, а також співробітник відокремленого підрозділу «Музей мужніх» Вінницького обласного краєзнавчого музею Андрій Кравченко.

До першої «Книги пам’яті полеглих за Україну» увійшла інформація про 42 героїв з Хмільницького району, в тому числі про 12 захисників з Калинівської громади: Юрія Бабка (с.Павлівка), В’ячеслава Катрича (м.Калинівка), Андрія Когана (м.Калинівка), Олександра Крижанівського (с.Чернятин), Віктора Ліпського (с.Малі Кутища), Олександра Мартинюка (с.Забара), Анатолій Матвіюка (сел. КалинівкаІІ), Юрія Пилипчука (с.Корделівка), Віктор Шиленг (с.Котюжинці), Борис Шпачука (м.Калинівка), Михайло Щербанюка (с.Бережани), Сергія Яремчука (м.Калинівка), які стали до зброї у російсько-українській війні, починаючи з лютого 2014-го, завершуючи лютим 2022 року.

Під час зустрічі кожна родина захисників отримала «Книгу пам’яті».