Розпочалася шістсот шістдесят третя доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 18.12.2023 08:40

Ще одну неспокійну ніч пережили жителі Калинівської громади. Російські окупанти атакували Україну дронами-камікадзе Shahed-136 у ніч проти 18 грудня. Усі цілі були знищені силами протиповітряної оборони. Мобільні вогневі групи працювали у Миколаївській, Дніпропетровській, Вінницькій та Хмельницькій областях. Можливі й подальші обстріли території України, тому не ігноруйте сигналів повітряної тривоги.

російські окупанти наступають у районах Куп'янська, Кремінної, Бахмута, Авдіївки, Мар'їнки, Вербового та Роботиного. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України. За минулу добу на фронті сталося 64 бойові зіткнення.

росіяни продовжують спроби оточити Авдіївку та зазнають значних втрат, відбито 27 атак у районах Новобахмутівки, Степового, Авдіївки, Тоненького, Невельського та Первомайського.

Українська авіація завдала удару по району зосередження особового складу, озброєння та техніки, а також два по зенітно-ракетних комплексах.

Ракетники та артилеристи вразили чотири райони зосередження окупантів, артилерійський засіб та склад боєприпасів.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 18 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,12 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук