Розпочалася шістсот шістдесята доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 15.12.2023 08:50

На жаль, впродовж останніх днів кількість сигналів повітряної тривоги збільшується. російські окупанти продовжують ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовуючи тактику терору, завдаючи ракетних та авіаційних ударів, стріляючи ракетними системами не тільки по військових, але й по цивільних цілям. Тому не ігноруйте сигналів повітряної тривоги, бережіть своє життя та життя рідних, не залишайте без нагляду дітей.

Російські загарбники атакували 45 разів на Авдіївському, 17 на Мар'їнському та 15 на Куп'янському напрямках. За минулу добу відбулося 110 боєзіткнень. Сили оборони відбили усі атаки. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

На Мелітопольському напрямку Сили оборони продовжують активними діями завдавати окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують загарбників вздовж всієї лінії фронту.

На Херсонському напрямку українські захисники надалі утримують зайняті позиції на лівобережжі Дніпра, продовжують вести контрбатарейну боротьбу, завдають вогневого ураження по тилах окупантів.

Впродовж доби авіація Сил оборони завдала ударів по двох районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки росіян. Також минулої доби наші захисники знищили одну аеробалістичну ракету Х-47М «Кинджал».

Підрозділи ракетних військ уразили два райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, пункт управління та два склади боєприпасів загарбників.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 15 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук