У Калинівській громаді тривають роботи із заготівлі дров для опалення бюджетних закладів

Дата: 14.12.2023 12:32

Тривають роботи із заготівлі дров для опалення бюджетних закладів Калинівської громади. Днями заготовили двадцять один причіп дров для ліцею с.Дружелюбівка. Також поповнили запаси паливного матеріалу у ліцеях №1 та №2 м.Калинівки, в гімназії, закладах дошкільної освіти №1 та №5 та Калинівської центральної районної лікарні.

-Другий рік ми живемо в умовах війни та маємо бути готовими до будь-яких викликів сьогодення. І поповнення резерву паливного матеріалу – це не лише можливість зекономити кошти, які ми використовуємо для допомоги українським захисникам, а й можливість забезпечити теплом важливі бюджетні установи, які у разі потреби, будуть працювати як пункти незламності. На території громади є багато аварійних дерев, сухостою, які згідно з рішенням комісії, підлягають утилізації. Саме ці дерева використовуємо для заготівлі паливного матеріалу, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Вдячний усім, хто усвідомлює в які непрості часи ми живемо та допомагає у заготівлі дров, які зігріватимуть жителів нашої громади.

Регулярні обстріли території України доводять намагання росії залишити Україну без електроенергії й тепла для тиску холодом. Але жодному ворогові не скорити сильний український народ.