Розпочалася шістсот п’ятдесят дев'ята доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 14.12.2023 08:36

Російські окупанти все настирливіше наступають в районі Авдіївки, збільшили кількість атак під Куп'янськом. Про це повідомили у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ.

За  минулу добу на фронті відбулося 120 бойових зіткнень. На Куп’янському напрямку Сили оборони відбили 21 атаку ворога в районі Синьківки та ще дві – східніше Петропавлівки.

Загарбники наступали східніше Новобахмутівки, Степового та Авдіївки, де українські захисники відбили 29 їхніх атак, а також у районі південніше Сєверного, Первомайського та Невельського – там Сили оборони відбили 18 атак.

На Мар’їнському напрямку Сили оборони стримують ворога в районах Новомихайлівки та Красногорівки. Там українські військові відбили 19 атак окупантів.

На лівому березі Херсонщини українські воїни надалі утримують зайняті позиції, наносять вогневе ураження по тилах противника.

Українська авіація завдала ударів по п'ятьох районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

Ракетники й артилеристи уразили пункт управління, п'ять районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також склад боєприпасів росіян.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 14 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук