Розпочалася шістсот п’ятдесят восьма доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 13.12.2023 08:50

російські окупанти завдали удару балістичними ракетами по Києву в ніч проти 13 грудня. Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації. Атака відбулася в районі 03:00, усі цілі були збиті силами протиповітряної оборони, проте у чотирьох районах упали уламки. Загиблих немає, 51 особа постраждала, зокрема, шестеро дітей.

росія наступає на шести напрямках фронту. Найзапекліші бої тривають в районі Авдіївки, ЗСУ відбили там 51 штурм окупантів за добу.

Під Бахмутом ЗСУ відбили п'ять штурмів у районах Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки. Одночасно тривають штурми на південному фланзі.

Також провалилися 13 штурмів у районі Новомихайлівки під Мар'їнкою.

Авіація ЗСУ завдала удару по району зосередження особового складу, озброєння та техніки. Ракетники вдарили по двох пунктах управління, трьох районах зосередження загарбників та двох складах боєприпасів.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 13 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,12 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук