На війні загинув житель Калинівської громади Вячеслав Войцехівський

Дата: 12.12.2023 10:56

Сумна новина знову надійшла у Калинівську громаду. Під час виконання бойового завдання на Запоріжжі загинув житель Калинівської громади Вячеслав Войцехівський.

Народився Вячеслав Войцехівський 23 липня 1972 року у Вінниці. Після смерті батька родина переїхала до Польової Лисіївки, де мешкала бабуся, й хлопчик пішов до місцевої школи та навчався до 5 класу. Потім продовжив навчання у загальноосвітній школі №3 м.Калинівки. Після закінчення школи навчався на фотографа у Вінниці, проходив строкову службу в Німеччині.

До війни чоловік працював охоронцем у Вінниці. Мобілізований до війська у квітні 2022 року. З початку повномасштабної війни захисник гідно боронив рідну землю та поліг смертю Героя.

Рідні та друзі згадують Вячеслава Войцехівського як веселу, щиру, життєрадісну людину, завжди готового прийти на допомогу.

У вічній скорботі та смутку залишилися мама, дружина, три сини, один з яких також захищає Україну, дві невістки та дві онучки.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого Героя. Добрий, світлий спомин про Вячеслава Войцехівського назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій.

Про дату і час похоронів буде додаткова інформація.