Калинівчани можуть долучитися до плетіння захисних сіток для українських захисників

Дата: 11.12.2023 16:15

У Центрі культури та дозвілля Калинівської міської ради встановили другий станок для плетіння сіток. Кожен охочий, хто хоче допомогти українським захисникам, може прийти сюди та допомогти у плетіння сіток.

-Раніше на прохання громадської організації «Подільські кікімори» у нас встановили один станок, але замовлень від наших Героїв надходить дуже багато і потрібно було долучити до роботи більше волонтерів. У свій вихідний день працівники комунального господарства «Благоустрій міста Калинівка» змайстрували ще один станок, а за роботу взялися працівники Центру культури та дозвілля, Публічної бібліотеки, приходять на допомогу учні та вчителі місцевих шкіл, - розповідає начальник відділу культури та туризму Калинівської міської ради Андрій Грибовченко. – Сітки для основи ми закуповуємо за благодійні кошти, які збирають наші працівники, а з тканиною допомагає міська рада.

Долучитися до доброї справи можна щодня: у будні та у вихідні дні з 09:00 до 18:00.