У Калинівській громаді обрали голову Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Калинівській міській раді

Дата: 08.12.2023 15:05

Днями відбулося перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Калинівській міській раді, на якому одноголосим рішенням головою Ради обрали Владислава Ніконенка.

Владислав Ніконенко переїхав до Калинівки з окупованої Луганської області. Двадцятивосьмирічний чоловік має дві вищі освіти. За фахом він інженер-механік та вчитель фізики та математики. До війни працював вчителем.

Два місяці Владислав Ніконенко разом із рідними перебував під обстрілами в рідному Сєвєродонецьку і як тільки випала нагода разом із рідними та нареченою залишив місто та переїхав до Калинівки.

Нагадаємо, що Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Калинівській міській раді утворили 22 листопада 2023 року. До складу Ради увійшло 18 осіб, з яких шість осіб - представники органу, при якому утворено Раду, дев’ять осіб - внутрішньо переміщені особи та три особи - представники громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Метою діяльності Ради є налагодження ефективної взаємодії виконавчих органів міської ради з громадськістю, врахування громадської думки у сфері забезпечення і захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, їх адаптації та інтеграції до Калинівської громади.

На першому засіданні Ради також обрали заступника голови та розглянули питання стосовно надання в громаді освітніх, медичних послуг та соціального захисту ВПО.