Директор ПОСП «Нападівське» передав чергову допомогу українським захисникам

Дата: 08.12.2023 12:00

На звернення Калинівського міського голови директор ПОСП «Нападівське» Петро Тихонюк передав чергову допомогу українським захисникам. Цього разу він придбав 4 блоки багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power, які разом з іншою допомогою від міської ради, передали калинівським нацгвардійцям.

-Щодня ми перебуваємо на зв’язку із командуванням військових частин, які дислокуються на території нашої громади, вивчаємо їх потреби й виконуємо їх. Цього разу було замовлення на зарядні пристрої й Петро Іванович зголосився допомогти у їх придбанні. Приємно, що поруч є такі надійні та віддані Україні патріоти, які завжди готові прийти на допомогу нашим армійцям, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Окрім Bandera Power Петро Іванович нещодавно придбав для наших земляків тепловізор. Раніше передав на передову власний автомобіль УАЗ, з початку війни перерахував на потреби війська понад один мільйон гривень. Це приклад гарного господарника та щирого патріота України.