Калинівський технологічний фаховий коледж отримав благодійну допомогу – п’ятдесят дев’ять дверей

Дата: 08.12.2023 09:31

Фото без описуП’ятдесят дев’ять вхідних дверей передав безплатно приватний підприємець Олександр Вдовиченко Калинівському технологічному фаховому коледжу. Це не перша благодійна допомога, яку підприємець надає громаді.

-Ми дуже вдячні Олександру Вдовиченку за таку допомогу, - ділиться враженнями депутатка Калинівської міської ради, заступниця директора Калинівського технологічного фахового коледжу Ольга Печевиста. – Ці двері ми використаємо для подальшого облаштування укриття у нашому закладі та для потреб гуртожитку, в якому проживають наші студенти.

З початку повномасштабної війни студенти та викладачі Калинівського технологічного фахового коледжу активно допомагають українським захисникам, а тепер і самі отримали благодійну допомогу, яка допоможе зробити навчальний заклад ще кращим.

Фото без описуФото без опису