Розпочалася шістсот п’ятдесят третя доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 08.12.2023 08:48

Ранок 8 грудня розпочався із сигналу повітряної тривоги. Російські окупанти вперше за довгий час запустили по Україні крилаті ракети зі стратегічних бомбардувальників Ту-95МС. Наслідки атаки уточнюються. Прохання до жителів Калинівської громади не ігнорувати сигналів повітряної тривоги та не залишати без нагляду дітей.

За даними військових, за останні 24 години на фронті відбулося 89 бойових зіткнень. Найгарячіше – під Авдіївкою, Мар'їнкою та Бахмутом.

Сили оборони відбили 30 атак ворога в районах східніше Новобахмутівки, Авдіївки, південніше Тоненького та Первомайського на Авдіївському напрямку. 24 атаки – в районах Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки поблизу Бахмута.

На Запорізькому напрямку Сили оборони відбили вісім атак окупантів західніше Вербового та Роботиного.
На Мелітопольському напрямку військові продовжують «активними діями» завдавати армії росії втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

На лівобережжі Херсонщини утримують зайняті позиції, продовжують вести контрбатарейну боротьбу, б'ють по тилах противника.

Українська авіація завдала п'ять ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 8 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,12 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук