Тридцять дітей з Калинівської громади завітали на гостину до святого Миколая в обласний центр культури «Щедрик»

Дата: 07.12.2023 09:21

У День святого Миколая тридцять дітей Калинівської громади, які мають статус дитини-сироти, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей загиблих Захисників та дітей з інвалідністю завітали на зимове свято до обласного центру культури «Щедрик».

-На жаль, через повітряну тривогу святкове дійство не вдалося розпочати вчасно, але свято все ж вдалося на славу. Діти залишилися задоволеними та отримали багато позитивних вражень, - розповідає очільниця Територіального центру Калинівської міської ради Наталія Бачинська.

На хлопчиків та дівчаток очікувало багато веселих розваг: вогняне шоу, веселі руханки, ігри із велетенськими казковими героями, цікаві майстер-класи, перегляд кіно та солодкі подарунки.