У Калинівській громаді привітали діток із Днем святого Миколая

Дата: 06.12.2023 15:27

З нагоди Дня святого Миколая у Центрі культури та дозвілля Калинівської міської ради відбувся святковий концерт для дітей пільгових категорій. На свято запросили 180 дітей, які мають статус діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти загиблих захисників, безвісти зниклих та тих, що знаходяться у полоні, діти з багатодітних сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах, діти з інвалідністю з багатодітних родин та діти, що постраждали внаслідок військових дій.

Перед початком концерту усі діти отримали солодкі подарунки від Калинівської міської ради. А розважали хлопчиків та дівчаток талановиті та одаровані юні артисти Калинівської громади. Для багатьох із них це був перший вихід на велику сцену та виступ перед глядачами.

-Війна змінила життя кожного українця. Наші діти не мають можливості жити таким життям, як до війни. Тому цей концерт – це можливість юним артистам продемонструвати свої таланти та подарувати трішки радості та щасливих хвилин іншим діткам, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Організатори свята – працівники відділу культури та туризму  і Територіального центру Калинівської міської ради подбали про те, щоб діти гарно провели час та повернулися додому із гарними враженнями.