Розпочалася шістсот п’ятдесят перша доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 06.12.2023 09:07

російські окупанти масовано атакували Україну дронами-камікадзе Shahed-136 у ніч проти 6 грудня.

Протягом минулої доби на фронті сталося 97 бойових зіткнень. Біля Кремінної українські воїни відбили 26 атак у районах Серебрянського лісництва, Білогорівки, Тернів, Спірного, Веселого та Роздолівки. Під Бахмутом ЗСУ відбили 10 штурмів у районах Богданівки, Кліщіївки та Андріївки, продовжують атакувати на південному фланзі.

росіяни не полишають спроб оточити Авдіївку, Сили оборони відбили 25 атак у районах Новобахмутівки, Степового, Бердичів, Авдіївки, Сєверного та Первомайського.

Також захлинулися 18 атак ворога в районах Красногорівки, Мар'їнки, Побєди та Новомихайлівки, безуспішним був штурм поблизу Золотої Ниви.

На Запоріжжі українські захисники відбили всі атаки в районі Вербового. У напрямку Мелітополя тривають активні дії для виснаження армії рф.

На лівому березі Дніпра на Херсонщині українські підрозділи утримують плацдарм, ведуть контрбатарейну боротьбу та знищують тили супротивника.

Українська авіація завдала 15 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та техніки, чотири удари по пунктах управління та три — по зенітно-ракетних комплексах. Знищено бомбардувальник Су-24М.

Ракетники та артилеристи вразили шість районів зосередження загарбників, пункт управління, склад боєприпасів, дві станції радіоелектронної боротьби та 11 артилерійських засобів.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 6 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук