Приватне підприємство «Радівське» передало на потреби війська автомобіль Nissan NP – 300

Дата: 05.12.2023 12:13

Черговий, вже четвертий, автомобіль передала на потреби українського війська родина Пачевських з Радівки. Цього разу для військових ПП «Радівське» надало автомобіль Nissan NP – 300, 2015 року випуску.

З початку повномасштабної війни родина Пачевських активно допомагає українським захисникам.  Окрім чотирьох автомобілів, які підприємство передало на потреби війська, тут виготовили понад 5 тисяч банок м'ясних консервів, які відправляють військовим, допомагають й іншими продуктами та коштами на виготовлення маскувальних сіток, які постійно плетуть у сільському будинку культури.

Не забувають керівники підприємства і про мобілізованих до війська земляків. З кожним підтримують контакти, забезпечують одягом, взуттям, бронежилетами, касками. От і до Дня Збройних сил України приготували гостинці для своїх захисників – нові комплекти одягу та взуття, які відправлять новою поштою до адресатів.

-Це далеко не вся допомога, яку надає українським військовим родина Пачевських. Вони не афішують своєї допомоги українським захисникам. Щира подяка керівникам та всім працівникам ПП «Радівське», які у такий важкий для нашої країни час своїми добрими справами допомагають українській армії, своїм землякам, щиро вболівають за долю нашої держави, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.