Компанія «Agrokalina» представила свою техніку на міжнародній виставці «AGRITECHNICA 2023»

Дата: 04.12.2023 14:10

Компанія «Agrokalina» стала учасницею міжнародної виставки сільськогосподарської техніки «AGRITECHNICA 2023», яка проходила у Ганновері, Німеччина. Калинівські машинобудівники представили на виставці 4 одиниці техніки - дисковий лущильник «DEFT», сівалку «KASI», ротаційну борону «ANTOKS» та смуговий обробіток ґрунту «YASTRIP».

Команда фахівців компанії «Agrokalina» на чолі із керівником Юрієм Васківнюком мала можливість не лише прорекламувати свою техніку та поспілкуватися зі своїми закордонними дилерами, а й обговорити з колегами виклики, які стоять перед галуззю і пошук їх інноваційних рішень. Адже, сприяючи обміну ідеями та досвідом, «Agritechnica 2023» сприяє розвитку сільського господарства на міжнародному рівні.

-Без сумніву, нині наша «Agrokalina» - лідер з виробництва сільськогосподарської техніки, яку реалізують не лише в Україні, а й за її межами. Це підприємство, яке демонструє не лише свою конкурентоспроможність та професіоналізм, а й патріотизм та активну громадянську позицію. Керівництво підприємства завжди допомагало і допомагає у реалізації різних проєктів, які впроваджуються у громаді. А з початку повномасштабної війни «Agrokalina» активно допомагає українським захисникам, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук. – За такими підприємствами як «Agrokalina» - майбутнє України.