Привітання Калинівського міського голови із Новим роком

Дата: 31.12.2023 09:30

Шановні жителі та гості Калинівської громади, щиро вітаю вас із Новим роком.

Традиційно у ці дні, які символізують початок нового, чистого і світлого періоду життя, бажають залишити в минулому всі негаразди. Розумію, з яким нетерпінням кожен з вас хоче позбутися усіх жахів війни, які прийшли в Україну.

Роки війни змінили нас, змінили наші цінності, наш світогляд. Ми тепер знаємо, що значить бути щасливими. Щастя – не в достатку, а в праві жити вільно на своїй землі, будувати своє майбутнє за своїми планами й бути впевненим у дні завтрашньому.

Ми з вами маємо багато гарних ідей та плануємо реалізувати чимало креативних проєктів. Найголовніша з них – перемогти ворога і повернути мир на нашу землю. Саме тому ми об’єднані, як ніколи, задля Перемоги. Ніхто і ніколи не зламає нашого прагнення жити у вільній та незалежній Україні.

У переддень Нового року щиро дякую військовослужбовцям, які нині стоять на передовій та захищають Україну від ворога, волонтерам, які не втомлюються робити добрі справи, активним громадянам, чия небайдужість спонукає по-іншому поглянути на проблеми, усім громадянам, які чесно працюють, сплачують податки, роблять наш спільний дім кращим.

У цю святкову новорічну ніч схилімо голови в пам’ять про тих велетів духу, воїнів світла, які пожертвували своїми життями за Батьківщину, за наше сьогодення і майбутнє.

Від щирого серця бажаю всім нам у Новому році бути здоровими й щасливими, радісними, люблячими й мудрими. З вірою і натхненням ми рухаємося лише вперед до Перемоги та мирної України.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук