Привітання Калинівського міського голови із Різдвом Христовим

Дата: 25.12.2023 06:30

Шановні жителі та гості Калинівської громади, прийміть щиросердні вітання зі світлим святом Різдва Христового.

Цьогоріч ми вперше офіційно святкуємо Різдво Христове 25 грудня, як це робить більшість християнського світу.

У цей світлий день народження Христа хочу побажати вам Божого благословення, єдності, здоров’я, віри у світле майбутнє, здійснення мрій.

Нехай Різдвяні свята сповнять серця радістю, новою надією та принесуть в Україну мир, спокій та Перемогу. А Різдвяна зірка освітлює ваш шлях і допоможе у виконанні всіх заповідних бажань.

Дякую усім Захисникам і Захисницям, які зараз боронять нашу країну, і завдяки яким ми маємо незалежну та вільну державу. Тож нехай світло Різдвяної зірки зігріє теплом кожного українського Захисника, кожну українську родину.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук