Розпочалася шістсот сорок дев’ята доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 04.12.2023 08:36

У ніч проти 4 грудня країна-агресор Росія атакувала Україну керованою авіаційною ракетою Х-59 та 23 ударними безпілотниками типу Shahed. Повітряні сили повідомили, що було декілька влучань.

Протягом минулої доби російські окупанти наступали по всіх напрямках фронту: від Куп'янського до Запорізького напрямку. За останні 24 години на фронті відбулося 68 бойових зіткнень, повідомили у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ.

Загарбники наступали в районах Богданівки, Іванівського, Андріївки та Кліщіївки на Бахмутському напрямку, 16 атак відбили ЗСУ.

Сили оборони також успішно відбили 21 атаку противника в районах східніше Новокалинового та Новобахмутівки, а також в районах Степового, Авдіївки, Сєвєрного, Первомайського.

На Запорізькому напрямку українські військові відбили три атаки ворога, який намагався відновити втрачене положення в районах південніше Роботиного, а також три атаки противника в районі Новопокровки Запорізької області.

На Херсонському напрямку Сили оборони надалі утримують зайняті позиції на лівобережжі Дніпра, продовжують вести контрбатарейну боротьбу, наносять вогневе ураження по тилах противника.

Українська авіація завдала 8 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, двох по зенітно-ракетних комплексах та стільки ж по складах боєприпасів противника.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 4 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,12 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук