Розпочалася шістсот сорок сьома доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 02.12.2023 08:35

У  ніч проти 2 грудня загарбники вкотре атакували Україну російсько-іранськими дронами-камікадзе типу Shahed та керованою авіаційною ракетою Х-59. За даними Повітряних сил ЗСУ, було всього одне влучання.

Протягом минулої доби російські окупаційні війська активно наступали в районах Бахмута та Авдіївки, штурмували позиції Сил оборони на півдні. Про це йдеться у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ.

За 24 години на фронті відбулося 84 бойові зіткнення.  По 21 ворожій атаці українські бійці відбили на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Там росіяни наступали в районах Григорівки, Богданівки, Іванівського, Кліщіївки, Андріївки, а також Новокалинового, Степового, Авдіївки, Сєверного, Первомайського.

За підтримки авіації окупанти штурмували Новомихайлівку на Мар'їнському напрямку.

Також ворог намагався відновити втрачене положення в районах Роботиного та Вербового на півдні. Там українсьеі захисники відбили вісім та чотири атаки відповідно.

Сили оборони надалі утримують зайняті позиції на лівобережжі Дніпра, продовжують вести контрбатарейну боротьбу, завдають вогневе ураження по тилах противника.

Ракетники та артилеристи уразили три райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також п'ять складів боєприпасів противника.

У зв’язку із погіршенням погодних умов будьте уважними та обережними на дорогах.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 2 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук