Виконавчий комітет Калинівської міської ради схвалив проєкт бюджету Калинівської міської територіальної громади на 2024 рік

Дата: 01.12.2023 17:15

Сьогодні, 01 грудня 2023 року, на засіданні виконавчого комітету міської ради одноголосно схвалено проєкт бюджету Калинівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Визначено:

- загальний обсяг доходів у сумі 485 157 256 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету міської територіальної громади – 479 185 669 гривень та доходи спеціального фонду – 5 971 587 гривень;

- видатки бюджету у сумі 485 157 256 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету Калинівської міської територіальної громади – 479 185 669 гривень та видатки спеціального фонду бюджету – 5 971 587 гривень;

- оборотний залишок бюджетних коштів бюджету міської територіальної громади у розмірі 40 000 гривень;

- резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 5 741 499 гривень.

Члени виконавчого комітету схвалили розподіл міжбюджетних трансфертів між бюджетом Калинівської міської територіальної громади та іншими бюджетами на 2024 рік; розподіл витрат бюджету Калинівської міської територіальної громади на реалізацію місцевих програм у 2024 році.

Проєкт бюджету Калинівської міської територіальної громади на 2024 рік і пояснюючу записку до нього опубліковано на сайті Калинівської міської територіальної громади а також буде винесено на обговорення постійних комісій міської ради та на розгляд і затвердження сесії Калинівської міської ради.