Діти Захисників та Захисниць Калинівської громади повернулися з відпочинку із Закарпаття

Дата: 01.12.2023 15:59

Втомлені, але щасливі пізно ввечері 30 листопада повернулися діти Калинівської громади з відпочинку із Закарпаття. Впродовж 14 діб тридцять дев’ять дітей Захисників та Захисниць України відпочивали в закладі оздоровлення та відпочинку «Водограй» Закарпатської області.

Кожен день у школярів був розписаний по хвилинах, жодної вільної години. Цікаві квести, вечірні дискотеки, театралізовані сценки, імпровізовані танцювальні ігри, а також виходи в гори за чіткими маршрутами, похід до водоспаду, який знаходився неподалік. А також - нові знайомства та нові друзі.

Особливо залишиться в пам'яті  екскурсії до Ужгородського та Мукачівського замків.

Два тижні відпочинку у Закарпатті будуть корисними та надовго запам’ятаються хлопчикам та дівчаткам, яким, на жаль, вже довелося пережити втрату рідних, переживання за батьків та родичів, які нині боронять Україну. Калинівська міська рада й надалі буде дбати про дітей Захисників та Захисниць, організовуватиме їх гарне дозвілля та належний відпочинок.