Чергову благодійну допомогу для потреб громади передав підприємець із Заливанщини

Дата: 30.11.2023 12:26

Фото без описуЗ початку повномасштабної війни Руслан Мороз активно допомагає українським військовим. Свою чергову допомогу підприємець надав для покращення їх харчування.  А саме 70 тушок курей для їдальні Калинівської центральної районної лікарні та 80 тушок для виготовлення м’ясних консервів, які передають нашим захисникам у зону бойових дій.

Усі тушки курей працівники харчоблока та господині Заливанщинського старостинського округу розробили, пофасували та вже використовують у приготуванні страв.

Такий зараз час, що кожен робить задля перемоги над ворогом усе, що може — на своєму місці та по мірі можливості.  - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Щиро вдячний мешканцям Заливанщинського старостинського округу, які плідно та невтомно працюють за сприянням благодійника Руслана Мороза, виготовляючи м’ясні консерви, каші і паштети. І це все — з любов’ю для підтримки нашої армії.
 Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису