У Калинівській громаді готуються до погіршення погодних умов

Дата: 27.11.2023 11:15

Комунальні служби громади продовжують підготовку до погіршення погодних умов. Для запобігання наслідків ожеледиці по населених пунктах громади розвезли піщано-сольову суміш для боротьби із льодом на небезпечних ділянках доріг.

Синоптики попереджають про погіршення погодних умов. Через негоду на ранок 27 листопада в 16 областях України знеструмлено понад 2 тисячі населених пунктів, перекрито дорожній рух.

У Калинівській громаді в наслідок сильних поривів вітру аварійне дерево перекрило рух транспорту на автошляху між Мирним та Новою Греблею. Працівники комунального господарства «Господар» ліквідували наслідки негоди.

Рятувальники закликають громадян бути обережними під час перебування на вулиці. Водіїв просимо без потреби не виїжджати на власних автомобілях та користуватися громадським транспортом,  а також не планувати поїздки на далекі відстані.

У випадку потрапляння у небезпечну ситуацію телефонувати за номером 101 або 102.