Привітання Калинівського міського голови із Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 08:30

Шановні колеги, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, прийміть щирі вітання із Днем місцевого самоврядування.

Сьогодні ми відзначаємо наше свято у найскладніший період в історії незалежної України. На нашу святу українську землю напала московська орда. Багато представників місцевого самоврядування зі зброєю у руках захищають Україну. Приміщення органів місцевої влади перетворилися на великі волонтерські центри.

Працівники не лише виконують свої професійні обов’язки, а й допомагають фронту та вимушеним переселенцям, збирають кошти на купівлю автомобілів, озброєння та засобів захисту для наших бійців на передовій.

Дякую усім представникам місцевого самоврядування Калинівської громади. Ви знову показуєте приклад, як має діяти справжня Українська місцева влада. Дякую депутатам міської ради, яким випало представляти громаду у цей складний час. Дякую усім калинівчанам – ви найкраща українська самоврядна громада.

Бажаю усім наснаги, твердості духу, упевненості у власних силах. Здоров’я та Божого благословення. Миру нам після Перемоги над московським злом.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук