Привітання Калинівського міського голови із Днем святого Миколая

Дата: 06.12.2023 08:40

Дорогі наші, любі діти, шановні жителі Калинівської громади, щиро вітаю вас зі світлим святом – Днем святого Миколая.

Хочу в це свято милосердя, співчуття та турботи про ближніх побажати, перш за все, не забувати про тих, хто сьогодні найбільше потребує нашої уваги й допомоги, а найголовніше  - робити все задля того, аби всі українські діти жили під мирним небом, були здорові та щасливі. Нехай, незважаючи на війну та складні часи, маленькі українці відчують справжні сімейні цінності та любов.

У День святого Миколая хочу побажати кожній родині добра і щастя. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а святий Миколай приносить тільки радість.

Дорогі діти, зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу. Зичу всім жителям територіальної громади миру, достатку, родинного затишку, душевного тепла та довгоочікуваної Перемоги.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук