Привітання Калинівського міського голови із Днем Збройних сил України

Дата: 06.12.2023 08:30

Шановні військовослужбовці, захисники України, дорогі ветерани.

Вже десять років День Збройних сил України ми відзначаємо в умовах війни. Нині тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають свою землю зі зброєю в руках. Українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни. Не виключенням стали й наші земляки, які гідно проявили себе захищаючи рідну землю.

На жаль, війна не буває без жертв, і серед наших Героїв є й ті, хто віддав своє життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих  і низько схиляю голову перед їх родинами.

У цей день, сердечно вітаю всіх військових зі святом і висловлюю щиру вдячність українським захисникам, які сьогодні стоять на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси країни. З нагоди свята Калинівська міська рада відзначила грамотами та грошовими винагородами 67 військовослужбовців. Хвала і честь Героям.

Щиро зичу всім найскорішої Перемоги, а нашим захисникам − козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості та незламної сили волі. Нехай завжди поряд крокують оптимізм, спокій та віра у Перемогу.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук