Калинівський міський голова подякував аграріям за самовіддану працю й допомогу громаді та армії

Дата: 18.11.2023 09:00
Кількість переглядів: 1928

У переддень професійного свята Калинівський міський голова Василь Поліщук зустрівся із керівниками сільськогосподарських підприємств громади та подякував їм та їх трудовим колективам за самовіддану працю й вагому підтримку громади та української армії.

-Сьогодні аграрії нашої громади забезпечують надійний тил нашим захисникам. Не легко і їм у ці непрості часи. Багато працівників у їх господарствах мобілізували до війська. Доводиться долати не лише фінансові труднощі, а й несприятливі погодні умови. Але наші сільгоспвиробники гідно тримають свій сільськогосподарський фронт. З перших днів війни вони активно допомагають українській армії: перераховують кошти на потреби військових, передають автомобілі, допомагають продуктами. Не забувають й про проблеми громади, завжди підтримують в реалізації різних проєктів, допомагають продуктами закладам освіти та медицини. Низький уклін за їхню працю та допомогу, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх захисників та мирного населення, які загинули від рук російських окупантів. Калинівський міський голова вручив Подяки міської ради аграріям та передав нагрудний знак Національної гвардії України «За співпрацю» Герою України керівнику СТОВ «Промінь» с.Черепашинці Івану Боримському.

Хвала і честь хліборобам, які взяли на себе найважчу та найважливішу турботу – працювати на землі, годувати країну та підтримувати відважних захисників.