Привітання Калинівського міського голови із Днем працівників сільського господарства України

Дата: 19.11.2023 08:20

Фото без описуШановні працівники та ветерани сільського господарства, прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. У цей святковий день ми маємо нагоду подякувати землі й тим, для кого праця на землі є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу.

Сьогодні, в непростий та вирішальний час, коли наша держава виборює своє майбутнє, ви, наші невтомні трудівники села, продовжуєте працювати, сіяти хліб, вирощувати тварин, піклуватися про продовольчу безпеку країни, допомагати армії та підтримувати медичні та освітні заклади громади.

Українські сільгоспвиробники не лише боронять Батьківщину, але й самовіддано працюють на аграрному фронті. Низький уклін вам за вашу самовіддану працю, вірність обраній справі й вміння щиро любити рідну землю.

Нехай природні стихії обходять вас стороною. Хай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції.

Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я і щастя, добробуту, нових вагомих досягнень та мирного неба.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук