Почесні громадяни міста занесені до Книги Слави міської ради

Дата: 31.10.2023 10:07

1. Ковальчук Евгенія Мусіївна - колишня ланкова колгоспу «Більшовик», нагороджена орденами Леніна та Трудового Червоного Прапора, медалями, почесними грамотами (звання присвоєно в 1965 році рішенням селищної ради). Покійна.

2. Анікеєв Андрій Микитович - лікар Калинівської центральної лікарні (звання присвоєно в 1965 році рішенням селищної ради). Покійний.

3. Ковальчук – Бойко Леоніда Василівна - працювала вчителькою та директором міських шкіл, колишній в’язень концтабору «Равенсбрюк» (звання присвоєно в 1997 році рішенням селищної ради). Покійна.

4. Маковецький Петро Петрович - голова сільськогосподарського підприємства «Родина» (звання присвоєно в 1997 році) с. Глинськ Калинівського району.

5. Нікітенко Валерій Єфремович - заслужений артист Росії, уродженець м. Калинівка, житель Санкт – Петербурга, вул.. Малая Подяческая, д. № 6 кв. 20 тел. 8 10781257116 (звання присвоєно рішенням 2-ої сесії 23-го скликання від 19.05.1998 року).

6. Вараниця Лідія Йосипівна - 20.08.1924 року народження, проживає в м. Калинівка по І- му провулку Суворова. 10, колишня ланкова колгоспу «Більшовик» (звання присвоєно рішенням 2-ої сесії 23-го скликання від 19.05.1998 року)

7. Бабич Валентина Митрофанівна - заслужений лікар Української РСР, проживає в м. Вінниця,вул.. Хмельницьке шосе, 11/17 тел. 52-14-94 (звання присвоєно рішенням 2-ої сесії 23-го скликання від 19.05.1998 року).

8. Поліщук Василь Кіндратович - 15.02.1958 р.н., уродженець с. Писарівка Калинівського району Вінницької області, нагороджений найвищою нагородою Української православної церкви – колишній начальник обласної державної автоінспекції за систематичну благодійну допомогу закладам освіти, медицини, культури і спорту, (звання присвоєно 30.05.2001 року рішенням 14-ої сесії 3-го скликання).

9. Бондарчук Анатолій Андрійович - колишній голова Калинівської райдержадміністрації за залучення інвестицій в економіку міста (звання присвоєно 30.05.2001 року рішенням 14-ої сесії 3-го скликання)

10. Пилипчук Володимир Сергійович - уродженець м. Калинівка, 22.11.1948 р.н., генеральний директор МПО «Екомед» 04208, м. Київ, проспект Правди, 80-А, житель міста Києва, за меценатську діяльність у будівництві православного храму св. Параскеви (звання присвоєно 30.05.2001 року рішенням 14-ої сесії 3-го скликання).

11. Домбровський Олександр Георгійович - Голова Вінницької обласної державної адміністрації, уродженець міста Калинівка Вінницької області, проживає в м. Вінниця. З квітня 2002 року – Вінницький міський голова, переміг у передвиборчих перегонах зі значним відривом. У лютому 2005 року призначений головою Вінницької обласної державної адміністрації. Кандидат економічних наук, автор низки наукових праць з питань міжнародної економіки та систем управління. У 2004 році визнаний переможцем у номінаціях «Людина року» та «Мер року». Указом Президента України Домбровському О.Г. присвоєно почесне звання «Заслужений економіст України». Звання присвоєно за особистий вагомий внесок в розвиток, освіти, культури, економіки, інфраструктури міста.

12. Кугай Іван Захарович - житель міста Калинівка Вінницької області. З 1979 по 2002 роки працював головою райвиконкому, Представником Президента України в районі. Діяльність Івана Захаровича спрямовувалась на розвиток міста і сіл району. Підвищив роль місцевого самоврядування шляхом забезпечення матеріальними ресурсами виконання його повноважень. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню. Звання присвоєно за особистий вагомий внесок в розвиток, освіти, культури, економіки, інфраструктури міста.

13. Катрич В'ячеслав Степанович - уродженець міста Калинівка, Вінницької області. Працював в м. Києві, звідки добровольцем пішов на службу в зону дій АТО. Сержант«Миротворчого» батальйону  Міністерства внутрішніх справ України. Загинув 29.08.2014 року поблизу міста Іловайськ, Харцизького району, Донецької області, в зоні дії антитерористичної операції (звання присвоєно (посмертно) 18.09.2014р. рішенням 33-ої  сесії міської ради 6-го скликання).

14. Береговий Юрій Вікторович – житель міста Калинівка, Вінницької області. Боєць добровольчого батальйону «Азов», який отримав поранення в с. Широкине, Новоазовського району, Донецької області в зоні дії АТО (звання присвоєно 16.07.2015р. рішенням 40-ої сесії міської ради 6-го скликання).