Жителі Калинівської громади передали черговий гостинець захисникам з НГУ
Черговий вантаж речей першої необхідності та смаколиків відправили Калинівська міська рада, депутати, жителі старостинських округів та велика освітянська родина калинівським нацгвардійцям, які нині перебувають у зоні бойових дій.
Цього разу окрім продуктів харчування та смаколиків нацгвардійцям передали одяг, шкарпетки, засоби гігієни, маскувальні сітки. А також, згідно запиту військовослужбовців частини, на передову поїхали будівельні матеріали та інші необхідні комплектуючі для утеплення укріплень (бліндажів). Зокрема, утеплювачі з віддзверкалювачем, клейонки, степлери з скобами, шуруповерти, бензопили, електроди, круги до болгарки, балони з піною, ємності для води, балони газові, керамічні обігрівачі та інше.
За традицією жителі Калинівської громади додали до своїх гостинців листи зі словами вдячності, щирі слова побажань повертатися додому живими та з Перемогою.
-Доки на території країни йдуть бойові дії, спільний обов’язок усіх українців – підтримувати наших військовослужбовців, які стали на захист Батьківщини, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Дякуємо жителям нашої громади, які невтомно плетуть маскувальні сітки та готують смаколики для наших хлопців, волонтерам, які вчасно приходять на допомогу, а головне – захисникам за відданість та сміливість заради нашого спокою та мирного неба.