Калинівський міський голова провів онлайн зустріч із представниками Муніципалітету м.Сент-Мену у Франції
Двадцять першого жовтня Калинівський міський голова Василь Поліщук провів онлайн зустріч із французькими партнерами – представниками Муніципалітету м.Сент-Мену.
У найважчі для України часи французький народ допомагає та підтримує українців. З початку повномасштабної війни налагодилися тісні та дружні стосунки між Калинівською міською радою та Муніципалітетом м.Сент-Мену у Франції. У результаті співпраці калинівчани неодноразово отримували благодійну допомогу від друзів з Франції.
Під час онлайн зустрічі Калинівський міський голова Василь Поліщук подякував французам за допомогу. Особлива подяка за туристичну поїздку до Франції дітей Захисників Та Захисниць України, які впродовж чотирнадцяти днів відпочивали від реалій сьогодення та оздоровлювалися у Франції.
Під час онлайн зустрічі партнери також обговорили перспективи подальшої співпраці. В тому числі можливість надання обладнання для комунальних служб Калинівщини та облаштування реабілітаційного центру.