Ще біля одного навчального закладу у Калинівській громаді облаштували лежачий поліцейський

Дата: 16.10.2023 10:00

Фото без описуДнями працівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» завершили роботи з облаштування лежачого поліцейського біля ліцею с.Павлівка.

-Наше село велике і транспорту у ньому також багато – каже виконуюча обов’язки старости Павлівського старостинського округу Тетяна Зубко. – Вулиця біля ліцею густо населена, щодня по цій дорозі проїжджають десятки автомобілів, тому цей поліцейський дозволить обмежити швидкість транспорту, щоб наші діти були у безпеці.

До цього біля закладу освіти у Павлівці встановили дорожній знак «школярик», який нагадує водіям про те, що на цій ділянці дороги потрібно обмежити швидкість свого автомобіля.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису